VALENCIRC

PROGRAMACIÓN

VIERNES 1 DE OCTUBRE
19:15h – CIRCONVIVENTS – LA FINESTRA NOU CIRC // Obri’m! // OCTUBRE CC

SÁBADO 2 DE OCTUBRE
17:30h – ABRAHAM ARZATE // Auch!!! // PAIPORTA
19:15h – CIRCONVIVENTS // Mostra de circ d’alumnes // OCTUBRE CC
19:30h – INO KOLLEKTIV CIA. L// INO // PAIPORTA

DOMINGO 3 DE OCTUBRE
12:00h – INO KOLLEKTIV CIA. L // INO // MELIANA
17:30h – CÍA. VAQUES // YeORBAYU // PAIPORTA
17:30h – CIRCONVIVENTS // Mostra de circ d’alumnes // CENTRE DEL CARME CC
19:00h – DINAMIC // Kibô // ALBORAIA
19:30h – SPINISH CIRCO // Peus dalt // PAIPORTA
19:30h – CIRCONVIVENTS // Mostra de circ d’alumnes // CENTRE DEL CARME CC
CIRCONVIVENTS: Alumnes de circ social de La Finestra Nou Circ y Acirkaos; Alumnes de les escoles de circ Dinamic, CREAT Circ, Espai Òrbita i Assoc. Valenciana de Circ.

VIERNES 8 DE OCTUBRE
20:00h – CIA. ELEFANTI // Gala de circ jove d’Itàlia // PÇ. PATRAIX

SÁBADO 9 DE OCTUBRE
17:30h – ACIRCÁNDONOS // aCircándonos // PARC CENTRAL
19:30h – CÍA. MUR // Detuatu // PARC CENTRAL
22:00h – CABARET DE CIRQUERAS C.V. // PARC CENTRAL
22:00h – CIA. ELEFANTI // Circo e Fuoco // PÇ. PATRAIX

DOMINGO 10 DE OCTUBRE
17:30h – EDU MANAZAS // Fuera de Stock // PARC CENTRAL
19:30h – LA FINESTRA NOU CIRC // Tramvia nº 12 // PARC CENTRAL

LUNES 11 DE OCTUBRE
19:30h – LUCAS RUIZ PROD. // REC-on(strucció) // PARC CENTRAL
22:00h – CÍA. JIMENA CAVALLETTI // Mecha Show You // PARC CENTRAL

MARTES 12 DE OCTUBRE
17:30h – SPINISH CIRCO // Peus dalt // PARC CENTRAL
18:30h – LUCAS RUIZ PROD. // REC-on(strucció) // PÇ. PATRAIX
19:30h – DINAMIC // Kibô // PARC CENTRAL

MIÉRCOLES 13 DE OCTUBRE
18:00h – CÍA. TXETXE CLOWN // Bambalina i el Circ // Biblioteca CARMELINA S. CUTILLAS (BENICALAP)

JUEVES 14 DE OCTUBRE
18:00h – CLAUDIA ZUCHERATTO // Maqueta // Biblioteca CASA DE LA REINA (CABANYAL)

VIERNES 15 DE OCTUBRE
18:00h – CLAUDIA ZUCHERATTO // Maqueta // Biblioteca AZORÍN (PATRAIX)

SÁBADO 16 DE OCTUBRE
12:00h – CÍA. TXETXE CLOWN // Bambalina i el Circ // Biblioteca CLARA SANTIRÓ I FONT (CAMÍ REAL)
17:30h – EDU MANAZAS // Fuera de Stock // JARDINS DEL PALAU
19:30h – COL·LECTIU F.R.E.N.È.T.I.C. // Save the Temazo // JARDINS DEL PALAU
22:00h – CÍA. JIMENA CAVALLETTI // Mecha Show You // JARDINS DEL PALAU

DOMINGO 17 DE OCTUBRE
12:00h – ABRAHAM ARZATE // Auch!!! // JARDINS DEL PALAU
17:30h – ACIRCÁNDONOS // aCircándonos // JARDINS DEL PALAU
19:30h – LA FINESTRA NOU CIRC // Tramvia nº 12 // JARDINS DEL PALAU

Fecha

11 Oct 2021
Finalizdo!

Hora

19:30 - 20:30
Leer más